Yaşamın doğasında yol almak vardır... Kalitenin ve kaliteli hizmetin de başlangıç noktası budur...

 
 
HAKKIMIZDA

Firmamız, alanında uzmanlaşmış çok deneyimli kadrosuyla başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde gerek kamu kurumlarının gerekse özel kurumlarının elektrik panosu işlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Firmamız kalite politikasından şaşmadan en uygun ve en dayanıklı ürünleri büyük bir titizlikle siz değerli müşterilere ulaştırmaktadır. İnovasyon ve Ar-Ge’ye önem veren firmamız Elektrik Panosu imalatında Türkiye’nin sayılı markalarından birisi olmuştur.
ISO 9001:2008 , TS EN 62208:2014 ve TS EN 61439-1:2013+AC 2014 belgelerine sahip olan Şahbaz Pano , kuruluş tarihi olan 2000 yılından itibaren kadrosunu genişletmiş, her geçen gün üretim kapasitesini arttırmış ve bu süreçte müşteri memnuniyet politikasından taviz vermeden tercih edilen konuma gelmiştir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına yapılan Ar-Ge çalışmaları sayesinde teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, ürünlerinin kalitesini yükseltmiş, dünya standartlarında bir çalışma politikası kazanmıştır.
Şahbaz Pano olarak üretimini yaptığımız dikili dip panolar, sıva altı panolar sayaç panoları, plc otomasyon panoları, kompanzasyon panoları ve posta kutularına, kolay ulaşılabilir ve hızlı çözüm üreten servis hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede hem Ankara Elektrik Panosu imalat firmaları arasında ve Türkiye genelinde Elektrik Panosu üretiminde lider konuma gelmek için var gücüyle çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmaların, üretim süreçlerini hızlandırmak, verimliliklerini artırmak, maliyetlerini düşürerek kar paylarını üst seviyeye yükseltmek sorumluluklarımız arasındadır.
Çalışanlarımız arasındaki karşılıklı güven, sevgi ve saygı anlayışı işimizi her defasında doğru , temiz ve hızlı şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Sahip olduğumuz hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü ve planlı kadromuz sayesinde müşterilerimize de güven duygusunu aşılamış, onlar kendi işleriyle ilgilenirken gözlerinin arkada kalmamasını sağlamış bulunmaktayız.
Bizlere göre yaşamın doğasında yol almak vardır. Kalitenin ve kaliteli hizmetin de başlangıç noktası budur. Uzun yıllardır süren “Kaliteli Hizmet” serüveni, güven politikamız, müşteri memnuniyeti, geniş kadro, Ar-Ge çalışmaları ve teknolojik gelişmelerin bir araya gelmesiyle gücümüze güç katmıştır. Yine de bizlere asıl güç veren bunların ötesinde siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güven ve memnuniyetinizdir.
Bizler de Şahbaz Pano olarak üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirmek için canla, başla, var gücümüzle çalışacağımızı misyon olarak belirlediğimiz gururla söylemekteyiz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.
Şahbaz Pano
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.